2013/07/13

I'm Back!

Hey everyone! I was offline for a while because I moved from Poland to Paris (where I lived for two weeks in the hotel) and then to my new home in Versailles. In new home I didn't have any furnitures or internet connection and I don't drew anything :( But now I'm back! :)

Ok, so for start I have two 10 minutes landscape speed-paintings.... and I'll show my strange picture with Eiffel tower and my unicorn Don Pedro (every one in Paris should have one^^ ). All right so I'm going back to draw more stuff and learn france!
6 komentarzy:

 1. Chyba umiesz dobrze francuski? :) Słyszałam że nie da się tam żyć jeśli się nie nauczyć dobrze mówić po francusku xD

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Właśnie nie za bardzo umiem xD Prawdą jest niestety że ciężko się z ludźmi tutaj dogadać bo nikt nie kuma po angielsku :P Mówię w mięsnym "half kilo" a oni nie kumają, no masakra :-) Trza się zacząć uczyć nie ma bata :D

   Usuń
 2. Speedy są bardzo urocze, naprawdę. Uwielbiam takie szybciutkie szkice w digitalu.

  Powodzenia w odnajdywaniu się we Francji! C:

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję serdecznie^^
   Powodzenie w ogarnianiu tego miejsca na pewno się przyda :D

   Usuń
 3. Tak na zawsze się przeprowadziłaś, czy tylko na jakiś czas? Uczyłam się francuskiego w liceum i to dość trudny język, więc trzymam kciuki. Speedy fajowe, ale generalnie wszystko co wrzucasz jest fajowe, więc Ameryki nie odkrywam :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki wielkie :D Jak patrzę na swoje prace to mam wrażenie że czasem się cofam, ale może to wynik tego że człowiek do siebie sam krytycznie podchodzi :)

   Co do Francji to przeprowadziłam się na jakiś czas (domyślnie chciałabym Kalifornię lub Kanadę). No, chyba że mi się tutaj bardzo spodoba, się okaże :)

   Usuń